Eurokangas PRO - ratkaisut yrityksille

Miten asiantuntijamme voivat auttaa sinun projektissasi? 

Ota yhteyttä!

Eurokangas - Yritysmyynti - Eurokangas Pro - Palvelut Eurokangas - Yritysmyynti - Eurokangas Pro - Palvelut

Valtakunnallisesti toimiva Eurokangas PRO on asiantuntijasi yritysten ja julkitilojen tekstiilisisustamisessa. Toteutamme yksilölliset ratkaisut niin hoivasektorille, sairaaloihin, päiväkoteihin, kouluihin kuin toimistoihinkin vankalla kokemuksella. Tunnemme julkitilojen haasteet ja mahdollisuudet sekä niitä koskevat vaatimukset. Intohimomme on perehtyä asiakkaan liiketoimintaan ja ammattitaidollamme luoda toimivia sekä viihtyisiä tiloja. Kankaalla vaikutetaan moniin aisteihin kuten visuaalisuuteen, akustiikkaan, lämmön ja valon hallintaan. 

Eurokangas PRO on suunnitellut ja toteuttanut erilaisia kohteita sekä on mukana innovoimassa uutta.
Tässä muutama esimerkki viimeisimmistä toteutuksistamme: 

Eurokangas PRO viimeisteli sairaalatekstiileillä kodikkaan HUS Sikiöseulontayksikön Bulevardilla

Kankailla kauneutta ja käytännöllisyytta - HSY:n ja Hartelan uudistetut toimitilat heräsivät eloon raikkailla tekstiileillä

Eurokangas PRO toimitti verhoratkaisut Eduskuntataloon

Eurokangas PRO toteutti tunnelmallisen luksushotelli Hotelli Havenin tekstiilit

Eurokangas PRO mukana startup-yritysten työympäristön innovatiivisuutta tutkivassa InnoStaVa-hankkeessa

 

Miten asiantuntijamme voivat auttaa sinun projektissasi?

Ota yhteyttä!

 

Eurokangas - Yritysmyynti - Eurokangas Pro - Tuotteet Eurokangas - Yritysmyynti - Eurokangas Pro - Tuotteet

Oman laajan PRO-mallistomme lisäksi edustamme lukuisia kansainvälisiä brändejä, joiden paloturvalliset mallistot ovat valikoimissamme. Pystymme laajojen kontaktien ja osto-osaamisemme kautta toteuttamaan asiakkaidemme villeimmätkin visiot. Lue julkitilojen sisustamisesta akustiikan näkökulmasta.

Paloturvalliset verho- ja verhoilukankaat
Tekniset verhoratkaisut ja tilojen valonhallinta
Kiskot ja kaihtimet
Akustiset ratkaisut
Hoiva- ja sairaalasektorin tuotteet
Hotelli- ja ravintolasektorin tuotteet
Matot
Tapetit


Kysy lisää PRO-tuotteistamme 

Ota yhteyttä alueesi projektimyyjään!

 
Myös kaikki Eurokangas myymälät ovat käytettävissäsi

Katso lähin myymäläsi

 

 

  

 

Eurokangas - Yritysmyynti - Eurokangas Pro - Yhteystiedot Eurokangas - Yritysmyynti - Eurokangas Pro - Yhteystiedot

PROJEKTIMYYJÄT

ESPOO, PORVOO & LOHJAN SEUTU

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Kati Uusikauppila

Kati Uusikauppila
Projektimyyjä
0447592257
kati.uusikauppila@eurokangas.fi

HELSINKI

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Helinä Sarkola

Helinä Sarkola
Projektimyyjä
0447592700
helina.sarkola@eurokangas.fi

HELSINKI

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Anna Laitala

Anna Laitala
Projektimyyjä
0447592962
anna.laitala@eurokangas.fi

HELSINKI, SOPIMUSASIAKKAAT

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Meri Aaltonen

Meri Aaltonen
Projektimyyjä
0447592928 
meri.aaltonen@eurokangas.fi

VANTAA & KESKI-UUSIMAA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Krista Kuortti

Krista Kuortti
Projektimyyjä
0447592961
krista.kuortti@eurokangas.fi
Palaa töihin lokakuussa

LÄNSI-UUSIMAA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Eeva-Liisa Patney

Eeva-Liisa Patney
Projektimyyjä
0447592944
eeva-liisa.patney@eurokangas.fi

ETELÄ-KARJALA & KYMENLAAKSO

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Hanna Toivonen

Hanna Toivonen
Projektimyyjä
0447592998
hanna.toivonen@eurokangas.fi

KANTA-HÄME & PÄIJÄT-HÄME

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Leena Saul

Leena Saul
Projektimyyjä
0408617531
leena.saul@eurokangas.fi

PIRKANMAA

Eurokangas Pro - Avainasiakaspäällikkö Outi Kuopio

Outi Kuopio
Avainasiakaspäällikkö
0447592225
outi.kuopio@eurokangas.fi

KESKI-SUOMI

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Satu Tupala

Satu Tupala
Projektimyyjä
0447592068
satu.tupala@eurokangas.fi

POHJOIS-SAVO & POHJOIS-KARJALA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Minna Tiilikainen

Minna Tiilikainen
Projektimyyjä
0447592086
minna.tiilikainen@eurokangas.fi

SATAKUNTA & VARSINAIS-SUOMI

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Eeva-Liisa Patney

Eeva-Liisa Patney
Projektimyyjä
0447592944
eeva-liisa.patney@eurokangas.fi

KAINUU

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Leena Heikkinen

Leena Heikkinen
Projektimyyjä
0442569059
leena.heikkinen@eurokangas.fi

ETELÄ-POHJANMAA JA POHJANMAA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Kaija Niemi

Kaija Niemi
Projektimyyjä
0447592275
kaija.niemi@eurokangas.fi

POHJOIS-POHJANMAA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Helena Rimpeläinen

Helena Rimpeläinen
Projektimyyjä
0405263408
helena.rimpelainen@eurokangas.fi

LAPPI

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Niina Laurila

Nina Laurila
Projektimyyjä
0447592166
nina.laurila@eurokangas.fi

 

PROJEKTIMYYNTI: KISKOT & KAIHTIMET

Eurokangas Pro - Projektimyyjä / Asentaja Joonas Sovinen

Joonas Sovinen
Projektimyyjä / Asentaja
0447592383
joonas.sovinen@eurokangas.fi

 

TUKKUMYYNTI

Eurokangas Pro - Tukkumyynti Heta Simpanen

Heta Simpanen
Tukkumyynti
0447592264
tukku@eurokangas.fi

 

PROJEKTIASSISTENTIT

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Pia Riikonen

Pia Riikonen
Projektiassistentti
0447592263
pia.riikonen@eurokangas.fi

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Linda Gustafsson

Linda Gustafsson
Projektiassistentti
0447592262

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Marjo-Riitta Harjula

Marjo-Riitta Harjula
Projektiassistentti
0447592967

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Tuija Malinen

Tuija Malinen
Projektiassistentti
0447592931

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Nina Majamäki

Nina Majamäki
Projektiassistentti
0447592950

 

 

JOHTO

 

Eurokangas Pro - Karoliina Laakso Myyntijohtaja | Projektimyynti

Karoliina Laakso
Myyntijohtaja | Projektimyynti
0447592963

Eurokangas Pro - Päivi Grönqvist Kehitysjohtaja

Päivi Grönqvist
Kehitysjohtaja
0447592987