Tarjoamme mahdollisuuden maksaa laskulla tai tililuotolla yhteistyössä Walley:n (Norion Bank AB) kanssa. Laskun saadessasi voit maksaa koko summan kerralla tai jakaa maksun pienempiin osiin enintään 36 kuukauden ajalle solmimalla tililuottosopimuksen.
Laskulla on 14 päivää maksuaikaa ja se on täysin kuluton. Kun valitset laskulla tai tililuotolla maksamisen, maksun vahvistamiseksi vaaditaan vahva sähköinen tunnistautuminen ja sinun tulee olla täyttänyt 18 vuotta oston yhteydessä.
Tilaa mittatilaustuotteita
Verhot alk.
0.00 €
Hintaesimerkki on 220 cm korkealle verholle sisältäen ompelutyön ja tarvikkeet
16.95 €/m
Voit tilata tuotetta 10cm tarkkuudella. Syötä haluamasi määrä alla olevaan kenttään.
m
16.95 €
Saatavuustietoja ladataan...
Tuotteen tiedot
Japan-kangas tuo ripauksen itämaista taikaa sisustukseesi. Tämä monikäyttöinen puolipanama sopii niin verhoiksi, tyynyiksi kuin pöytäliinoiksikin. Kankaan hillitty värimaailma ja tyylikäs kuviointi tuovat tilaan aistikkaan vivahteen. Laadukkaasta puuvillaisesta puolipanamasta valmistettu Japan laskeutuu kauniisti. Anna mielikuvituksesi lentää ja luo Japan-kankaasta persoonallisia sisustuselementtejä, jotka henkivät harmoniaa ja zenin rauhaa.
Lisätiedot
Materiaali
100% puuvilla
Alkuperämaa
Espanja
Leveys
140
cm
Raportin korkeus
42
cm
Raportin leveys
42
cm
Paino g / m2
225
SKU
5619563V100
Väri
Vihreä
Myyntiyksikkö
M
Hoito-ohjeet
F
K
X
M
R
Valonkesto
4
Ominaisuudet
Matta
ASIAKKAIDEMME ARVOSTELUITA
Suomen laajin myymäläverkosto ja kangasvalikoima
Ammattitaitoinen henkilöstö
Verhokankaat ompelusta asennukseen helposti yhdellä ostokerralla