PROJEKTIMYYJÄT

ESPOO, PORVOO

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Kati Uusikauppila

Kati Uusikauppila
Projektimyyjä
0447592257
kati.uusikauppila@eurokangas.fi

HELSINKI

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Anna Laitala

Anna Laitala
Projektimyyjä
0447592962
anna.laitala@eurokangas.fi

HELSINKI

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Meri Aaltonen

Meri Aaltonen
Projektimyyjä
0447592928 
meri.aaltonen@eurokangas.fi

HELSINKI

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Eeva-Liisa Patney

Eeva-Liisa Patney
Projektimyyjä
0447592944
eeva-liisa.patney@eurokangas.fi

LÄNSI-, KESKI JA ITÄ-UUSIMAA

 

Salla Vaaja
Projektimyyjä
0447592266
salla.vaaja@eurokangas.fi

 

HELSINKI

 Eurokangas Pro - Projektimyyjä Helinä Sarkola

Helinä Sarkola
Projektimyyjä
0447592700
helina.sarkola@eurokangas.fi
(perhevapaalla) 

ETELÄ-KARJALA & KYMENLAAKSO

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Hanna Toivonen

Hanna Toivonen
Projektimyyjä
0447592998
hanna.toivonen@eurokangas.fi

KANTA-HÄME, PÄIJÄT-HÄME & ETELÄ-SAVO

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Leena Saul

Leena Saul
Projektimyyjä
0408617531
leena.saul@eurokangas.fi

PIRKANMAA

Eurokangas Pro - Avainasiakaspäällikkö Outi Kuopio

Outi Kuopio
Avainasiakaspäällikkö
0447592225
outi.kuopio@eurokangas.fi

KESKI-SUOMI

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Satu Tupala

Satu Tupala
Projektimyyjä
0447592068
satu.tupala@eurokangas.fi

POHJOIS-SAVO & POHJOIS-KARJALA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Minna Tiilikainen

Minna Tiilikainen
Projektimyyjä
0447592086
minna.tiilikainen@eurokangas.fi

VARSINAIS-SUOMI & SATAKUNTA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Katri Koskinen

Katri Koskinen
Projektimyyjä
0447592125
katri.koskinen@eurokangas.fi 

KAINUU

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Leena Heikkinen

Leena Heikkinen
Projektimyyjä
0442569059
leena.heikkinen@eurokangas.fi

ETELÄ-POHJANMAA JA POHJANMAA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Kaija Niemi

Kaija Niemi
Projektimyyjä
0447592275
kaija.niemi@eurokangas.fi

POHJOIS-POHJANMAA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Helena Rimpeläinen

Helena Rimpeläinen
Projektimyyjä
0405263408
helena.rimpelainen@eurokangas.fi

LAPPI

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Nina Laurila

Nina Laurila
Projektimyyjä
0447592166
nina.laurila@eurokangas.fi

  

TUKKUMYYNTI

Eurokangas Pro - Tukkumyynti Heta Simpanen

Heta Simpanen
Tukkumyynti
0447592264
tukku@eurokangas.fi

 

PROJEKTIASSISTENTIT

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Linda Gustafsson

Linda Gustafsson
Projektiassistentti
0447592262

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Marjo-Riitta Harjula

Marjo-Riitta Harjula
Projektiassistentti
0447592967

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Tuija Malinen

Tuija Malinen
Projektiassistentti
0447592931

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Nina Majamäki

Nina Majamäki
Projektiassistentti
0447592950

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Tytti Wahlberg

Tytti Wahlberg
Projektiassistentti

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Pia Riikonen

Pia Riikonen
Projektiassistentti
Vanhempainvapaalla

 

JOHTO

 

Eurokangas Pro - Karoliina Laakso Myyntijohtaja | Projektimyynti

Karoliina Laakso
Myyntijohtaja | Projektimyynti
0447592963

Eurokangas Pro - Päivi Grönqvist Kehitysjohtaja

Päivi Grönqvist
Kehitysjohtaja
0447592987

 

Tilaa Eurokangas PROn uutiskirje!

Ideoita, inspiraatiota ja ajankohtaista tietoa julki- ja toimistotilojen tekstiilisisustamisesta. Uutiskirje on ilmainen ja voit perua tilauksen koska tahansa.

* Pakollinen tieto. Lue lisää Eurokankaan henkilötietojen käsittelystä tietosuojaselosteesta.