Eurokangas

OTA YHTEYTTÄ PROJEKTIMYYJIIMME

Yritysmyynti palvelee normaalisti, ja on tavoitettavissa myös etäyhteyksiä hyödyntäen ympäri Suomen!

PROJEKTIMYYJÄT

ESPOO, PORVOO

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Kati Uusikauppila

Kati Uusikauppila
Projektimyyjä
0447592257
kati.uusikauppila@eurokangas.fi

HELSINKI

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Anna Laitala

Anna Laitala
Projektimyyjä
0447592962
anna.laitala@eurokangas.fi

HELSINKI

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Helinä Sarkola

Helinä Sarkola
Asiakkuuspäällikkö
0447592700
helina.sarkola@eurokangas.fi

HELSINKI

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Meri Aaltonen

Meri Aaltonen
Projektimyyjä
0447592928 
meri.aaltonen@eurokangas.fi

VANTAA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Eeva-Liisa Patney

Eeva-Liisa Patney
Projektimyyjä
0447592944
eeva-liisa.patney@eurokangas.fi

LÄNSI-, KESKI JA ITÄ-UUSIMAA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Salla Vaaja

Salla Vaaja
Projektimyyjä
0447592266
salla.vaaja@eurokangas.fi

ETELÄ-KARJALA & KYMENLAAKSO

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Hanna Toivonen

Hanna Toivonen
Projektimyyjä
(vanhempainvapaalla)

ETELÄ-KARJALA & KYMENLAAKSO

Eurokangas PRO - Projektimyyjä Heta Simpanen

Heta Simpanen
Projektimyyjä
0447592264
heta.simpanen@eurokangas.fi

KANTA-HÄME, PÄIJÄT-HÄME & ETELÄ-SAVO

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Leena Saul

Leena Saul
Projektimyyjä
0408617531
leena.saul@eurokangas.fi

PIRKANMAA & KESKI-SUOMI

Eurokangas Pro - Avainasiakaspäällikkö Outi Kuopio

Outi Kuopio
Avainasiakaspäällikkö
0447592225
outi.kuopio@eurokangas.fi

POHJOIS-SAVO, POHJOIS-KARJALA & KAINUU

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Minna Tiilikainen

Minna Tiilikainen
Projektimyyjä
0447592086
minna.tiilikainen@eurokangas.fi

VARSINAIS-SUOMI & SATAKUNTA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Katri Koskinen

Katri Koskinen
Projektimyyjä
0447592125
katri.koskinen@eurokangas.fi 

KESKI- JA ETELÄ-POHJANMAA, POHJANMAA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Kaija Niemi

Kaija Niemi
Projektimyyjä
0447592275
kaija.niemi@eurokangas.fi

POHJOIS-POHJANMAA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Helena Rimpeläinen

Helena Rimpeläinen
Projektimyyjä
0405263408
helena.rimpelainen@eurokangas.fi

LAPPI & POHJOIS-POHJANMAA

Eurokangas Pro - Projektimyyjä Nina Laurila

Nina Laurila
Projektimyyjä
0447592166
nina.laurila@eurokangas.fi

PROJEKTIASSISTENTIT

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Linda Gustafsson

Linda Gustafsson
Projektiassistentti
0447592262

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Marjo-Riitta Harjula

Marjo-Riitta Harjula
Projektiassistentti
0447592967

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Tuija Malinen

Tuija Malinen
Projektiassistentti
0447592931

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Tytti Wahlberg

Tytti Wahlberg
Projektiassistentti
0447592932

Eurokangas Pro - Projektiassistentti Pia Riikonen

Pia Riikonen
Projektiassistentti
(vanhempainvapaalla)

JOHTO

Eurokangas Pro - Myyntijohtaja Karoliina Laakso

Karoliina Laakso
Myyntijohtaja | Projektimyynti
0447592963

Asiakkaidemme arvosteluita

Trustmary Reviews

Suomen laajin myymäläverkosto ja kangasvalikoima

Ammattitaitoinen henkilöstö

Verhokankaat ompelusta asennukseen helposti yhdellä ostokerralla

Turvallinen kotimainen verkkokauppa